Peržiūrėta

Gamintojai

ORIJEN Tundra / išdžiovintas šaltyje Padidinti

ORIJEN Tundra / išdžiovintas šaltyje

Nauja prekė

ORIJEN Tundra sudėtyje yra maistingos rančose užaugintos elnienos, bizonienos ir briedienos, laisvai auginamų ančių ir putpelių mėsos, upėtakių, vaisių, daržovių ir uogų - visa tai pristatoma šviežia į mūsų virtuves, tada atsargiai išdžiovinama šaltyje, taip išsaugomos maistinės savybės.

Smulkiau

Apie prekę

VISI ŠUNYS YRA BIOLOGIŠKAI PRISITAIKĘ MAITINTIS ĮVAIRIA ŠVIEŽIA ŽUVIMI, PAUKŠTIENA IR ŽVĖRIENA, IR NEDIDELIU KIEKIU VAISIŲ, UOGŲ IR ŽOLELIŲ.

Šaltyje išdžiovintų ORIJEN šunų pašarų sudėtyje yra 90% mėsos, įskaitant ne narvuose užaugintų vištų vištieną, kalakutieną, antieną, putpelių mėsą ir kiaušinius, rančiose užaugintų gyvulių raudoną mėsą ir laukinę žuvį – viskas pristatoma šviežia ir neapdorota vadovaujantis “Viso grobio” koncepcija, kad aprūpintų maistingomis medžiagomis natūraliai, sumažinant sintetinių ingredientų poreikį.

Atsargiai išdžiovinti šaltyje, išsaugant visas natūralias maistingąsias medžiagas. ORIJEN šaltyje išdžiovinti pašarai suteikia visus natūralios dietos privalumus, taip kaip Motina Gamta puoselėtų jūsų šunį.

 

SUDĖTYJE GAUSU MAISTINGOS MĖSOS, KREMZLIŲ, KEPENŲ IR ŽARNOKŲ, ORIJEN ŠALTYJE IŠDŽIOVINTŲ PAŠARŲ SUDĖTYJE TOKIA PAT ŠVIEŽIA MĖSA, PAUKŠTIENA IR ŽUVIS KAIP IR MŪSŲ APDOVANOJIMUS LAIMINČIUOSE SAUSUOSE PAŠARUOSE.

Mes greitai sušaldome šviežią mėsą, kad išsaugotume jos maistingas medžiagas ir tada laikome labai žemoje temperatūroje aukšto slėgio kamerose. Tai reiškia, kad visos maistingos medžiagos išlieka maiste, ten kur jos ir turėtų būti, todėl ORIJEN reikia tik keleto sintetinių priedų.

 

Perskaitykite ingredientų sąrašą ir mes manome, kad Jūs sutiksite.

 

Sudėtis

Šviežia elniena (su kaulais) (26%), šviežia antiena (su kaulais) (25%), šviežas upėtakis (18%), šviežia bizoniena (su kaulais) (4%), šviežia briediena (su kaulais) (4%), šviežios putpelės (su kaulais) (3%), šviežios antienos kepenys (3%), šviežios antienos širdys (3%), špinatai, žirnių skaidulos, šviežios bizonienos žarnokai (1%), šviežios bizonų kepenys (1%), šviežios briedžių širdys (1%), švieži briedžių inkstai (1%), saulėgrąžų sėklos, moliūgas, kvapusis moliūgas, morkos, spanguolės, gervuogės, mėlynės, obuoliai, kriaušės, slyvos, abrikosai, rudieji dumbliai, tokoferolių mišinys (konservantas), trūkažolės šaknys, kiaulpienės šaknys, dašiai, pipirmėtės lapai, imbieras.

Priedai

E6 (cinkas): 90 mg, E1 (geležis): 45 mg, E4 (varis): 13 mg, E5 (magnis): 5mg.

Energetinė vertė

medžiagų apykaitos energijos yra 4940 kcal / kg (74 kcal viename 15g gabalėlyje) su 30% energijos iš baltymų, 8% iš vaisių ir daržovių ir 62% iš riebalų.

Sudėties analizė

Žali baltymai  37%, drėgmė 4%, žali riebalai 34%, žalios skaidulos 5%, kalcis/fosforas 1.7%/1.4% Omega 3/6  1%/3%, DHA/EPA 0.2%/0.2%, Gliukozaminas 300 mg/kg, Chondroitinas 300 mg/kg.

Maitinimo normos

Kad Jūsų šuo mėgautųsi ORIJEN  idžiovintu šaltyje pašaru, prieš patiekiant sudrėkinkite pašarą šiltu vandeniu,  4 šaukštai (60 ml) šilto vandens vienam gabalėliui ir palaukite 5 minutes ir galite patiekti.

Kiekvienas šuo yra unikalus ir pašaro kiekis  priklausytų nuo amžiaus ir aktyvumo. Stebėkite svorį ir pakoreguokite pašaro kiekį atitinkamai. Šerkite du kartus per parą, šuo visada turi turėti šviežio, švaraus vandens.

Pašaro likutį laikykite šaldytuve, jei pašaro likučio nesunaudojate per tris dienas,  išmeskite nesunaudotą pašarą. 

Rekomenduojama dienos norma

tundra

Gamintojas: Champion Petfoods, Kanada.