Gamintojai

Prekių ženklai Yra 23 prekių ženklai

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 23 dalykų
 • BIO-DERM LABARATORIES INC.

  Biogroom šampunai,kondicionieriai,ir kitos kailio priežiūros priemonės,pradėtos gaminti po antro pasaulinio karo JAV ir šiuo metu įeinančios į penketuką pasaulio stipriausių,profesionalios kosmetikos gyvunams gamintojų.

 • CANINA

  Vokiečių kompanija Canina gamina vitaminus ir papildus šunims, katėms ir kitiems naminiams gyvūnams.

  Canina - vieni iš žinomiausių, kaip profesionalių papildų gamintojai Europoje, kurių produktus naudoja didieji veislynai, policija ir kariuomenė tarnaujantiems šunims, sportuojantiems šunims. Šie produktai skiriami po sudėtingų operacijų, taip pat esant sudėtingiems kailio, kaulų, virškinimo trakto sutrikimams. Šių produktų pagrindinis požymis tas, kad tinkamai juos paskyrus, labai greitai matomas norimas efektas.

 • CANVIT

  Įmonė Canvit Čekijos respublikoje  pirmauja tarp gyvūnų pašarų, vitaminų ir mineralų papildų augintiniams gamintojų.

  Nuo 1990m. įmonė gamina CANVIT vitaminų ir mineralų papildus šunims, katėms ir kitiems gyvūnams.

  Nuo veiklos pradžios Canvit bendrovė yra įsipareigojusi išlaikyti geriausią kokybę, todėl dirba aukščiausios kvalifikacijos inžinieriai - mitybos specialistai, technologai ir veterinarai.

  Laimingas ir sveikas augintinis, kuris atneš mums džiaugsmą ir meilę, yra mūsų pagrindinis tikslas.

 • Champion Petfoods

  Tai beveik keturiasdešimties metų patirtį turintis gamintojas. Champion Petfoods pasaulyje žinomiausi prekiniai ženklai yra ORIJEN ir ACANA.

  Pašarai gaminami dviejuose nuosavuose fabrikuose. Daugiausia šių produktų eksportuojama į JAV, Europą, Kanadą maždaug lygiomis dalimis. Orijen pašarai jau tris metus iš eilės JAV išrenkami kaip patys geriausi rinkoje.

 • Frigorifico Allana Limited

  Natūralūs džiovinti skanėstai iš Indijos - tai viena iš naujausių prekių grupių, kurias mes pristatome rinkoje. Skanėstai gaminami tik iš buivolo mėsos, firma gaminanti skanėstus yra didžiausias mėsos skirtos žmonių maistui eksportuotojas į Europą Indijoje. Įmonė savo gamyboje yra įdiegusi aukščiausią produktų kokybę palaikančią sistemą, turi Europos sąjungos išduotą veterinarinį numerį.

 • Granum S.R.O.

  Granum - tai vienas iš seniausių ir didžiausių, pašarų paukščiams ir egzotiniams gyvūnams, gamintojų Čekijoje. Šių produktų kainos yra didesnės negu lenkiškų analogų, bet šis gamintojas kruopščiai atrenka žaliavų tiekėjus. Šį gamintoją galima įvardinti kaip tokių produktų ekspertą.

 • JESENIČAN

  Įmonė JESENIČAN įsteigta 1996 metais. Daug lėšų investuota į įrangą ir technologijas. 
  Įmonė užsiima pašarų gamyba mėsėdžiams gyvūnams. Prekinis ženklas GRAND. 
  UAB JESENIČAN gaminių asortimentą sudaro: konservai šunims ir katėms.
  Išskirtinis šių produktų bruožas, sudėtyje esantis labai didelis kiekis aukštos kokybės mėsos (95-98%).

   

 • KREMNICKA BANSKA SPOLOČNOST

  Kremnicka Banska Spoločnost gamina ZVERLIT bentonitinius kraikus katėms. Visi jų gaminami kraikai - susigranuliuojantys, pasižymi puikiomis absorbcinėmis savybėmis, gali būti natūralūs arba aromatizuoti. Baltijos šalyse per mėnesį parduodama apie šešiasdešimt tonų Zverlit kraikų.

 • Monge

  Gamykla įsikūrė 1963 m. MonGe šeima tiesiogiai dalyvauja visuose verslo gyvenimo aspektuose, todėl asmeniškai garantuoja produktų tobulumą. Geriausias bendrovės turtas yra žmonės, kurie dirba išvien. Jų aistra, ypač gyvūnų pasaulyje, yra lemiamas konkurencinis pranašumas. Įmonė nuolat ieško naujų talentų, kurie gali dirbti savarankiškai ir užtikrinti nuolatinį mokymą įvairiose verslo srityse.
  Visada aukšta kokybė. MonGe produktai turi geriausią kokybės / kainos santykį rinkoje. Inovacijos bei investicijos leidžia stabiliai augti ir būti mėgstamu tarp mūsų augintinių.
  Atlikus šunų ir kačių mitybos poreikių tyrimą, gyvūnėlių maisto gamyba buvo orientuota pagal veisles, dydžius, gyvenimo būdą, amžių. Kiekvienas augintinis turi specifinius poreikius.
  Baltymai, angliavandeniai, lipidai, vitaminai, mineralai ir ląsteliena garantuoja sveiką augimą bei vystymąsi. Mokslininkai laboratorijose tiria bei kuria produktus, kuriuose yra tinkamai suderintos šios maisto medžiagos. Rezultatas - puikiai subalansuotas pašaras kiekvienam šuniui ir katei.

 • Orient Spring Co Ltd

  Orient Spring Co Ltd įmonė Kinijoje gaminanti bentonito produkto kraiką katėms. Tiger Pet brendas įkurtas 2006 metais. Pagrindinė šio kraiko idėja : „Saugus, netoksiškas, sveikas aplinkai“.

 • PET KRAFT

  PET KRAFT - Indijos džiovintų skanėstų šunims gamintojas, specializuojasi iš buivolo mėsos pagamintais džiovintais skanėstais. Džiovinimo procesas vyksta visiškai natūraliai, nenaudojamos jokios cheminės medžiagos, dirbtiniai kvapai ar kiti priedai. Natūralūs skanėstai padeda išlaikyti sveikus ir stiprius dantis bei dantenas, lavina kramtymo įgūdžius, labai mėgstami.

 • Petmex Company spolka cywilna

  Natūralūs džiovinti skanėstai iš Lenkijos

 • RINALDO FRANCO S.P.A.

  Rinaldo Franco s.p.a. - tai didelis gyvūnų priežiūros priemonių ir prekių gyvūnų kirpykloms gamintojas.

 • UAB "MEDINUKAI"

  Pjuveninis granulių kraikas MEDINUKAI yra gaminamas Lietuvoje iš sausų eglės pjuvenų. Šis kraikas naudojamas kačių tualetuose ir kaip kraikas egzotiniams gyvūnėliams. Jame nėra jokių rišančiųjų medžiagų, granulės pagaminamos stipriai suspaudžiant medžio pjuvenas, kol ištrykšta natūrali medyje esanti medžiaga - ligninas, kuri ir sulipina granules.

 • Vafo Praha S.R.O.

  Tai vienas iš sparčiausiai augančių, sauso pašaro naminams gyvūnams, gamintojų. Vafo Praha  - dvidešimt metų dirbantis gamintojas, turintis du modernius fabrikus ir eksportuojantis savo gaminius į keturiasdešimt penkias pasaulio šalis.

  Produktai: BRIT PREMIUM, BRIT CARE (superpremium), CARNILOVE (begrūdis, superpremium),

 • Valour Pets Global Pte Ltd.

  Valour Pets Global Pte Ltd siekia sukurti geriausią maistą jūsų augintiniui. Nuolat vykdo mokslinius tyrimus, kuria naujus produktus ir pagerina esamas formules. Tai reiškia geresnę mitybą ir skonį jūsų augintinių gerovei. Gamina aukščiausios kokybės pašarus šunims ir katėms. Pagrindinis gamintojo tikslas jūsų augintinio sveikata ir gerovė.

 • Weihai Longfeng Silica Co., Ltd.

  Weihai Longfeng Silica Gel Co įmonė specializuojasi silikoninio kačių kraiko gamyboje. Silikagelio kačių kraikas yra idealiausias pasirinkimas gyvūnų priežiūroje, nes turi nepriekaištingas savybes priešingai nei bentonitas. Pagrindinė silikagelio kačių kraiko sudedamoji dalis - silicio dioksidas, kuris neturi toksinų ir jokios taršos, todėl yra draugiškas aplinkai. Taip pat chemiškai stabilus ir turi porėtą struktūrą viduje, todėl ypatingai gerai absorbuoja. Be to, silikagelio kačių kraiko granulės yra lengvos, baltos spalvos, nedulka, neleidžia bakterijoms daugintis, todėl jis yra populiariausias visame pasaulyje tarp kačių augintojų - Europoje, Amerikoje ir Japonijoje.

 • Weihai Pearl Silica Gel Co LTD

  Weihai Pearl Silica Gel Co LTD yra viena iš didžiausių silikoninio kačių kraiko gamintojų Kinijoje užsitikrinusi aukštą reputaciją tarptautinėje rinkoje.Bendrovės tikslas pasiūlyti savo klientui aukštos kokybės produktą.  Pagrindiniai gaminami produktai: silikoninis kačių kraikas, kačių kraiko kvepalai ir t.t.

Rodoma 1 - 12 iš 23 dalykų