Peržiūrėta

Gamintojai

Canvit Brewer's Yest 200g Padidinti

Canvit Brewer's Yest

Nauja prekė

Natūralus pašaro papildas šunims.

Smulkiau

Apie prekę

Alaus mielės yra naudingos bendrai šuns savijautai bei darbingumui. Tai puikus amino rūgščių, vitamino B, mineralų, mikroelementų, ir kitų veikliųjų medžiagų šaltinis. Jos teigiamai veikia virškinamojo trakto sistemą, žarnyno mikrofloros sudėtį, odos ir plaukų kokybę, taip pat pasižymi kaip natūralus antiparazitikas. Alaus mielės tinka šuniukams ir suaugusiems šunims, nėščioms ir maitinančioms kalėms, šunų sveikimo metu po ligos ir tiems kam reikia daug energijos. Jis taip pat yra idealus papildas svorio mažinimo profilaktikai.

Sudėtis: džiovintos alaus mielės100 % (Saccharomyces cerevisiae).

Analitinės sudedamosios dalys: žalia ląsteliena 1,84%, riebalų kiekis 1,78%, žali baltymai 43,71%, žali pelenai 6,14%. Šėrimo nurodymai: preparato įmaišoma į pašarą laikantis rekomenduojamo dozavimo. Siekiant optimalaus poveikio, rekomenduojama duoti ilgą laiką.

Dozavimas: Maži šunys (1-10kg) 1/2 matavimo indelio per dieną, vidutinio dydžio šunys (10-25kg): 1 matavimo indelis per dieną, dideli šunys (25-45kg): 2 matavimo indeliai, labia dideli šunys (virš 45kg): 3 matavimo indelis per dieną. Nubrauktas matavimo indelis apyt. 3g.

Laikymas: laikyti sausoje tamsioje vietoje, uždarytoje gamintojo pakuotėje.

Canvit s.r.o.,Chrášťany 94, 252 19 Rudná u Prahy, Čekijos Respublika, reg.Nr. CZ 801435-01