Peržiūrėta

  • Flexan
    Flexan

    Bioaktyvus kolagenas + Žaliųjų midijų...

Gamintojai

Flexan Padidinti

Flexan

Nauja prekė

Bioaktyvus kolagenas + Žaliųjų midijų milteliai. Stiprina kaulus ir raumenis

Smulkiau

Apie prekę

Canina® Flexan pašarų papildas palaiko gerą tavo šuns kaulų ir raumenų sistemos būklę visiškai natūraliu būdu. Lankstūs sąnariai, stiprūs kaulai, judrumas, gera fizinė būklė – biologiškai aktyvaus kolageno peptidai, tai natūralaus kolageno fragmentai. Kolagenas yra pagrindinis jungiamojo audinio struktūrinis baltymas. Pakankamas aprūpinimas kolageno hidrozilatu aktyvina kremzlių ląstelių formavimąsi. Taigi sąnario kremzlės rekonstrukcija yra nuolat palaikoma ir jos degeneracija natūraliai sulėtėja. Be to, suaktyvinamos kaulų formavimosi ląstelės ir kaulinis audinys yra stabilesnis, lankstesnis, jo kokybė geresnė ir didesnis tankis.

Biologiškai aktyvus kolagenas produkte Canina® Flexan yra gaminamas iš natūralių gyvulinės kilmės žaliavų, kurios yra patikrinamos, ir patvirtintos kaip tinkamos žmonių vartojimui. Kolageno peptidams būdingas labai geras biologinis prieinamumas, kuris yra absorbuojamas organizmo beveik be nuostolių.

Žaliųjų midijų milteliai, pagaminti iš Naujosios Zelandijos žaliųjų midijų (Perna canalicitus), aprūpina naudingomis medžiagomis (glycosaminoglycane) sąnarių kremzlėms ir stiprina visa jungiamajį audinį. Biologiškai aktyvaus kolageno peptidai ir žaliųjų midijų milteliai veikdami kartu sąveikauja ir suteikia optimalų poveikį visi raumenų sistemai.

Canina® Flexan yra puikus papildas šeriant bet kokiu pašaru. Jis tinkamas bet kokio amžiaus ir bet kokios būklės šunims.

 

Vyresni šunys: didesnis aktyvumas, judrumas, lankstumas, geresnė savijauta.

Aktyvūs šunys:  optimali būklė ir geresnės būklės sąnariai bei kaulai.

Maži šuniukai ir jauni šunys: geresnis sąnario kremzlės maitinimas, todėl sveikas augimas.

Bioaktyvaus kolageno peptido poveikis buvo moksliškai įrodytas klinikiniais tyrimais.

 

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 94,2%, žali riebalai 0,8%, žalios skaidulos 0%, žali pelenai 2,8%.

 

Sudėtis: 90% kolagenas, 10% žaliųjų midijų milteliai (Perna canaliculus).

 

Pašarų priedai: Nėra.

 

Šėrimo normų rekomendacijos šuniui per dieną: Canina® Flexan yra šeriamas kartu su kasdieniniu pašaru. Gali būti duodami tiek mažiems šuniukams, tiek seniems šunims. Kaip gydymas - 6 savaites, arba nuolatos. Sausas pašaras turi būti sudrėkintas

 

2g papildo – 10kg svorio, daugiausiai 15g

1 arbatinis šaukštelis = apie 2g papildo.