Peržiūrėta

Gamintojai

BIO-GROOM Kondicionierius Super Cream Padidinti

BIO-GROOM Kondicionierius Super Cream

Nauja prekė

Koncentruotas kondicionierius kailiui ir odai su kviečių gemalų aliejumi, vitaminu E ir kitais specialiais kosmetiniais ingredientais odai ir kailiui kondicionuoti. Ypač tinkamas sausam, susivėlusiam kailiui. Drėkina odą, sumažina niežulį, palengvina kailio šukavimą.

Smulkiau

Apie prekę

BIO-GROOM Kondicionierius Super Cream

Suteikia kailiui blizgesį, parodinę kondiciją, kailis neatrodo susiriebalavęs, nedirgina odos, veikia antistatiškai, Ph subalansuotas. Lengvai išplaunamas Bio-Groom šampūnais.

 

Naudojimas: 1) padaryti šuns kailį suteptą aliejumi: 2 arbatinius šaukštelius kondicionieriaus praskieskite 1/2 litro karšto vandens, gerai išmaišykite. Išmaudykite gyvūną su Bio-Groom šampūnu, po to sudrėkinkite kailį gautu kondicionieriaus tirpalu, įmasažuokite. Nusausinkite ir išdžiovinkite kailį. 2) Susivėlusiam kailiui: sumaišykite lygiomis dalimis kondicionierių ir karštą vandenį. Sudrėkinkite sąvėlas gautu tirpalu, palaukite 15-20 minučių, po to iššukuokite drėgną kailį ir išmaudykite su Bio-Groom šampūnu. 3) Pastoviam naudojimui: kad pagerintume odos ir kailio kondicionavimą, Super Cream kondicionierių, maudant gyvūną, galima sumaišyti su šampūnu. Tirpalą ruoškite iš 15 gramų kondicionieriaus ir 355ml karšto vandens, gautą tirpalą sumaišykite su 120-150ml Bio-Groom šampūno, gautu tirpalu išmaudykite gyvūną.

Gamintojas: BIO-DERM LABARATORIES INC.