Gamintojai

Bio-Groom Yra 60 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 13 - 24 iš 60 dalykų
 • Šampūnas, kurio nereikia nuplauti vandeniu ir išskalauti. Su optiniais balikliais.  BIO-GROOM QUICK-CLEAN Waterless šampūnas buvo specialiai sukurtas greitam kailio valymui arba kai dėl blogo oro, ar dėl ligos tradicinis maudymas nėra įmanomas. Idealiai tinka pašalinti balno ar apynasrio žymes, taip pat valyti kojas, karčius, uodegas. Pašalina žolės,...

 • Koncentruotas kondicionierius kailiui, karčiams, uodegai su kviečių gemalų aliejumi, baltymais ir vitaminu E. Labai greitai giliai kondicionuoja. Kailis bus gyvybingas, sveikai blizgantis  ir nesusiriebalavęs. Atstato natūralią plaukų spalvą. Pailgina karčius, uodegą, stimuliuoja augimą. Ypač tinkamas sausiems, pažeistiems, išblukusiems plaukams. 

 • Indulge - aristokratas šampūnų šeimoje, natūralus, švelnus be sulfatų šampūnas iš 100% gryno Argano aliejaus. Argano aliejus maitina ir suteikia kailiui gražų sveiką blizgesį. Šis be sulfatų šampūnas nedirgina odos ir nepalieka natūralaus aliejaus žymių ant odos ir kailio. Sudėtyje nėra dirbtinių tirštiklių, lengvai išsiskalauja. 

 • Priežiūros priemonė apsauganti letenėles nuo slydimo parodose, kurios vyksta uždarose patalpose ar ant drėgnos žolės.

 • Išnaikina ausų erkes, padeda pašalinti vašką iš ausų, sudėtyje yra alavijo. Norint išnaikint erkes ir pašalinti vašką iš ausų reikia įlašinti 10 lašų priemonės į kiekvieną ausį. Pamasažuokite ausies pagrindą keletą minučių, kad pasišalintų ausų vaškas. Leiskite gyvūnui purtyti galvą. Skysčio perteklių išvalykite vatos tamponu.

 • Ausų priežiūros priemonė šunims ir katėms. Valo ir sausina ausis. Sudėtis: boro rūgštis 0,80%, salicilo rūgštis 0,20%.

 • Ausų priežiūros pudra, panaikina blogą kvapą, sausina, palengviną plaukų iš ausų pašalinimą.

 • Lanolinu pratutinas aerozolis Super Foam specialiai sukurtas Bio-Derm laboratorijoje, tai labai efektyvi, ekonomiška ir saugi kailio priežiūros priemonė. Super Foam suteikia kailiui apimties, purumo, kailis tampa lengvai šukuojamas, suteikia "Top šou" kondiciją.

 • Aerozolis Magic Black tai purškiama juodos spalvos kreida, suteikia intensyvią juodą spalvą, padengia dėmes ant kailio, spalvos defektus. Aerozolis Magic Black greitai džiūsta. Spalva nenusitrins net jei kailis gaus šiek tiek drėgmės, bet lengvai išplaunamas su Bio-Groom šampūnu. Tinka ir ilgaplaukiams ir trumpaplaukiams...

 • Aerozolis Magic White tai purškiama kreida, išbalina kailį, padengia geltonas dėmes ant kailio, suteikia kailiui apimties. Aerozolis gali būti naudojamas kaip sausas šampūnas baltos ir šviesių spalvų kailio šunims ir katėms, kai išmaudyti įprastai neįmanoma. Kailis tampa švarus, gaiviai kvepia, tai saugi priemonė, nedirgina odos.

 • Šiurkštaus kailio priežiūros priemonė. Paryškina kailio spalvą, gerai išvalo ir suteikia gaivų kvapą. Lengvai iššukuojama iš kailio. Sugeria drėgmę ir riebalus. Pašalina šlapimo dėmes iš kailio. Tnkamas visų veislių gyvūnams ir visų spalvų kailiui. Netoksiškas, nedirgina odos.

 • Minkšto kailio priežiūros priemonė. Paryškina kailio spalvą, gerai išvalo ir suteikia gaivų kvapą. Lengvai iššukuojama iš kailio. Sugeria drėgmę ir riebalus. Pašalina šlapimo dėmes iš kailio. Tnkamas visų veislių gyvūnams ir visų spalvų kailiui. Netoksiškas, nedirgina odos.

Rodoma 13 - 24 iš 60 dalykų