Gamintojai

Prekių sąrašas pagal gamintoją CANVIT

Įmonė Canvit Čekijos respublikoje  pirmauja tarp gyvūnų pašarų, vitaminų ir mineralų papildų augintiniams gamintojų.

Nuo 1990m. įmonė gamina CANVIT vitaminų ir mineralų papildus šunims, katėms ir kitiems gyvūnams.

Nuo veiklos pradžios Canvit bendrovė yra įsipareigojusi išlaikyti geriausią kokybę, todėl dirba aukščiausios kvalifikacijos inžinieriai - mitybos specialistai, technologai ir veterinarai.

Laimingas ir sveikas augintinis, kuris atneš mums džiaugsmą ir meilę, yra mūsų pagrindinis tikslas.

Kuo mes galime padėti?


Mes sutelkiame dėmesį į labiausiai paplitusias šunų ir kačių sveikatos problemas, kurias įvardijo veterinarijos gydytojai:


 •          DANTYS. Šunims ir katėms, dantys yra būtini maisto kramtymui. Be to, dantų ir burnos ertmės ligos gali sukelti kitas ligas. Canvit serijos preparatai sutelkia dėmesį į kasdieninę dantų higienos priežiūrą, taip pat prevencijai prieš apnašų ir akmenų susidarymą.

 •          STRESAS. Stresas yra rimtų ligų pagrindinis veiksnys. Labai svarbi stresinių situacijų prevencija. Mes ženkliai galime pagerinti augintinių gyvenimą. Reikia įsidėmėti, kad streso slopinimo preparatai tik padės pašalinti pasekmes ir sumažinti jos neigiamą poveikį organizmui. Svarbu rasti ir, jei įmanoma, pašalinti gyvūnų streso priežastis.

 •          VIRŠSVORIS. Nutukimas yra labiausiai paplitusi civilizacijos liga, ne tik tarp žmonių, bet ir tarp gyvūnų. Jos pavojus slypi tame, kad ji sukelia tokias ligas, kaip diabetas, širdies ir kraujagyslių ligas, sąnarių ir t.t. Jei nusprendėte pakeisti mitybą ir pradėti mažinant savo augintinio svorį, naudokite Canvit produktus. Norint pasiekti norimą rezultatą, reikia reguliariai mankštintis.

 •          INKSTAI IR ŠLAPIMAS. Bakterinės, virusinės kilmės infekcijos, inkstų ir šlapimo takų akmenys yra daugelio augintinių bėda, ypač vėlesniame gyvenimo etape ar po kastracijos. Mes galime sumažinti arba visiškai pašalinti problemas ir jų priežastis tinkamai reguliuojant mitybą ir maisto papildų derinį. Tai specialiai sukurta norint užkirsti kelią ir sumažinti struvitų ir oksalato akmenų riziką.

 •          NERVAI. Gerai veikianti nervų sistema ypač svarbi gyvybingumui. Medžiagų trūkumas sukelia nervų sistemos sutrikimus. Subalansuotuose Canvit preparatuose yra visos maistinės medžiagos, kurių reikia norint užtikrinti nervų sistemos pusiausvyrą ir sveiką jų funkcionavimą.

 •          ŠIRDIS IR VENOS. Veterinarijos praktikoje širdies ligos (širdies vožtuvų ydos, ritmo sutrikimai ar širdies miopatijos ir kt.) yra dažnai diagnozuojamos šunims ir katėms. Todėl širdies ir kraujagyslių sistemos priežiūra, kuri turi būti tikrinama nepriklausomai nuo širdies būklės. Canvit serijos preparatuose yra medžiagų, tokių kaip omega-3 nesočiųjų riebalų rūgščių, lecitino, karnitino ir kt., kurios turi įrodytą teigiamą poveikį širdies funkcijos ir kraujotakos sistemai. Jie padeda augintiniui ilgai ir aktyviai gyventi.

 •          VIRŠKINIMAS. Maisto nevirškinimas, netolerancija ar vėmimas yra gana dažnas sveikatos sutrikimas. Išsiaiškinti jų priežastis dažniausiai yra sunku ir užima daug laiko. Canvit serijos preparatai ne tik mažina virškinimo problemas bet ir padeda pagerinti virškinimo procesą, taip pat bendrą organizmo funkcionavimą ir augintinio esamą būklę. Atminkite, kad sveikas virškinimas su efektyviu maistinių medžiagų panaudojimu iš maisto yra pagrindinis variklis viso kūno tinkamam veikimui.

 •          IMUNITETAS. Imuninė sistema yra pagrindinis kūno gynybos veiksnys. Sustiprinti imunitetą galime veiksmingai pagerinę mūsų augintinių gyvenimą. Nepamirškite, kad Canvit papildus reikia naudoti ypač didelės rizikos situacijose, kurios paprastai lydi augintinius, pvz., laktacija, chirurgija, kelionės, pakeistas gyvenamasis būdas, vieta ar ritmas ir kt.

 •          ODOS IR KAILIO. Oda ir kailis sukuria tobulą barjerą išorės aplinkos veiksniams. Odos kokybę nusako blizgantis kailis. Atsižvelgiant į tai, nesant reikalingų maistinių medžiagų maiste, pirmasis požymis yra pakitusi odos ir kailio išvaizda. Canvit papildų reguliarus vartojimas efektyviai maitina odą ir kailį, ir taip jis tampa puikios kokybės bei išvaizdos.

 •          JUDĖJIMAS. Šlaunikaulio displazija, artritas, osteoporozė ir kitos kaulų ir sąnarių ligos gali apsunkinti gyvenimą mums ir mūsų augintiniams. Be to, judėjimo sutrikimai vis dažniau nustatomi ne tik didelių veislių šunims, bet taip pat ir vidutinių ir mažų veislių šunims, katėms. Efektyvūs medžiagų deriniai skatina sąnario kremzlės regeneraciją ir pagerina sąnarių judrumą taip pat gali sumažinti skausmą judėjimo metu ir taip pagerinti mūsų keturkojų draugų gyvenimą.

 •          KASDIENINĖ PRIEŽIŪRA. Kasdieninės priežiūros papildai yra sukurti atsižvelgiant į įvairius gyvenimo etapus, stresą, mitybos įpročius, ir esamus augintiniui poreikius (augimo, senėjimo, vaikingoms patelėms, laktacijos ir kt.). Unikalus vitaminų ir mineralų derinys užtikrina gyvybingumą, nepriekaištingą šuns ar katės sveikatą.

 


 


CANVIT MAISTO PAPILDAI apsaugo nuo labiausiai paplitusių sveikatos problemų, kurios kamuoja mūsų augintinius.


Dažniausiai sveikatos sutrikimai būna dėl netinkamos mitybos, nusilpusios imuninės sistemos, kritinių situacijų, vitaminų ir maistinių medžiagų trūkumo. Naudojant Canvit produktų liniją galime veiksmingai užkirsti kelią šioms ligoms ir puoselėti jų sveikatą. 

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 34 dalykų
Rodoma 1 - 12 iš 34 dalykų